O nas

Gwieździste Niebo to sala bankietowa, która oferuje gościom wygodę, komfort, odpowiednią przestrzeń do zabawy, a także możliwość indywidualnego organizowania przyjęć i imprez. Rozumiemy doskonale, że każda rocznica, komunia, urodziny, wesele, a także mnóstwo innych okazji to indywidualny klimat, inni ludzie i styl zabawy. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty i powierzenia organizacji swojego wydarzenia profesjonalistom.

Dlaczego Gwieździste Niebo?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie na wszystkich etapach ustalania organizacji wydarzeń - od menu podporządkowanego osobistym potrzebom i preferencjom gości, aż po możliwość noclegu w komfortowych pokojach. Swoim klientom i ich gościom oferujemy 11 pokoi noclegowych, a także dwie klimatyzowane sale, z których jedna mieści komfortowo 70 osób, a druga 200 osób. Posiadamy także na terenie obiektu dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci, stworzony w trosce o to, by goście w każdym wieku mogli dobrze się czuć i bawić.

Gdzie się znajdujemy?

Sala bankietowa Gwieździste Niebo jest zlokalizowana w Chlebowie pod adresem 20C, zaledwie 5 kilometrów od Lipna, 24 od Rypina, 27 od Włocławka, 42 od Torunia i 35 od Sierpca. Dogodna lokalizacja sprawia, że dojazd do sali nie stanowi większego problemu - łatwo tu trafić, a po skończonej zabawie zapewnić uczestnikom transport powrotny.

Gwieździste Niebo zaprasza w swoje gościnne progi - nasza sala bankietowa i wykwalifikowany personel pomogą wykreować niezapomniane chwile, których goście nie zapomną przez lata.