Imprezy okolicznościowe

Istnieją specyficzne okazje, które wprost nie mogą obyć się bez hucznych obchodów. Często wiążą się one z dużą liczbą gości, których nie sposób przyjąć we własnym domu. Specjalnie z myślą o takich okazjach Gwieździste Niebo oferuje całe swoje zaplecze na użytek klientów.

Co organizujemy?

Specjalizujemy się w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin, urodzin (w tym osiemnastych oraz innych zwyczajowo obchodzonych hucznie). To idealne miejsce, by urządzić wszelkiego typu imprezy okolicznościowe i nadać im odpowiednią, niezapomnianą oprawę. Jesteśmy otwarci na życzenia i propozycje naszych klientów, zarówno dotyczące charakteru jak i przebiegu imprezy. Jednak nasza sala bankietowa to nie tylko beztroska zabawa - w Gwieździstym Niebie możemy także z wyczuciem oraz doświadczeniem pomóc przy organizacji przyjęcia dla rodziny zmarłego po pogrzebie.

Co mamy do zaoferowania?

Oprócz przestronnych, klimatyzowanych sal bankietowych, które z łatwością zmieszczą wszystkich zaproszonych gości, oferujemy także zaplecze gastronomiczne z możliwością ustalenia indywidualnego menu, jedenaście pokoi noclegowych z których goście mogą skorzystać po zabawie, a także bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Nasz personel zawsze dokłada starań, by każde przyjęcie było zorganizowane zgodnie z życzeniami i wytycznymi klientów - dzięki temu w Gwieździstym Niebie odnajdą się osoby o przeróżnych potrzebach i upodobaniach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty przy organizacji imprez okolicznościowych.